Oprogramowanie do zarządania ofertowaniem - VariSuite

Usprawnij zarządzanie ofertowaniem dzięki VariSuite - ten pakiet narzędzi IT łączy tradycyjne struktury sprzedaży, inżynierii produktu, produkcji i utrzymania ruchu. Dzięki VariSuite łatwiej spełnisz indywidualne potrzeby klientów.

VariSuite to wyjątkowy system do konfigurowania ofert, który łączy w sobie procesy i funkcjonalności związane z rozwojem produktu, konfiguracji wyceny i sprzedaży produktów (CPQ - configure-price-quote), składania zamówień do produkcji oraz procesów bazowych i funkcjonalności.

Wszystkie informacje potrzebne do ulepszenia twojego produktu lub usługi, które są wykorzystywane w sprzedaży, inżynierii, produkcji i utrzymaniu są dostępne poprzez jedno źródło danych. Zaletą aplikacji VariSuite jest to, że możesz w krótkim terminie osiągnąć korzyści optymalizacyjne niezależnie od twojego produktu czy branży.

VariSuite płynnie obsługuje zróżnicowane operacje biznesowe

VariSuite został zaprojektowany do wsparcia produktów konfigurowalnych, zarówno prostych, jak i złożonych. Moduły działają samodzielnie lub wspólnie w jednej bazie danych korzystając ze wspólnych ram i API. VariSuite dostosowuje się do potrzeb każdej firmy dzięki dynamicznym danym i modelowi produktu, który zapewnia łatwość utrzymania.


VariSuite Framework jest wspólną platformą dla wszystkich modułów VariSuite: VariSales, VariPDM, VariProd i VariTrace. Umożliwia utrzymanie modelu danych, zarządzanie dostępem oraz definicje modelu produktów oraz zawiera ogólne cechy i funkcje z dynamicznym modelem danych.

VariSales: Więcej ofert przy wykorzystaniu istniejących zasobów sprzedażowych

VariSales wspiera sprzedaż oraz efektywne oferowanie konfigurowalnych i standardowych produktów i usług z integracją z CRM. Jest to narzędzie typu Configure-Price-Quote (CPQ), które przyspiesza proces sprzedaży i wyceny, dostarczając najbardziej aktualne informacje klientowi. Tym samym zmniejszy się zapotrzebowanie na wsparcie przedsprzedażowe (pre-sales), gdyż narzędzie sprzedaży będzie korzystać z aktualnego modelu produktu.

Dowiedz się więcej o historii sukcesu klienta: Elematic

VariPDM: Dynamiczny system zarządzania danymi z konfiguratorem produktów

VariPDM jest nowoczesnym i skalowalnym rozwiązaniem zaprojektowanym w celu skrócenia czasu opracowywania produktu, szczególnie dla produktów konfigurowalnych, z elastycznym interfejsem użytkownika i modelem danych. Otware interfejsy API umożliwiają integracje z dowolnym systemem, takim jak ERP czy CAD.

Dowiedz się więcej o historii sukcesu klienta: Chiller

VariProd: Automatyzacja z konfiguratorem produktu

VariProd zarządza automatyzacją zamówień i konfiguracjami produktów na potrzeby produkcji. Jest on przeznaczony do przyspieszenia i zautomatyzowania indywidualnej struktury produktu do ERP/MRP z konfigurowalnych zamówień produktów specyficznych dla klienta.
Zautomatyzuj powstawanie konfiguracji produkcyjnych, dokumentacji produkcyjnej i zarządzaj wynikami testów.

Dowiedz się więcej o historii sukcesu klienta: Stera Technologies

VariTrace: Zarządzanie poszczególnymi produktami przez cały cykl ich życia

VariTrace jest zainstalowaną bazą, która zarządza poszczególnymi produktami po ich dostarczeniu. Pomaga w zwiększeniu rentowności oraz utrzymaniu klienta, dzięki obsłudze technicznej z najnowocześniejszym systemem śledzenia-obserwacji produktów. W praktyce, z pomocą VariTrace wszelkie działania posprzedażowe i konserwacyjne działają sprawnie i spójnie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Andrzej Wiśniewski
andrzej@spondeo.fi
+48 692 140 805

Piotr Worsztynowicz
piotr@spondeo.fi
+48 607 328 583